Nawigacja: Okulary brilo.eu

Nasze produkty

 
   

Okulary brilo.eu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą atestowanych okularów korekcyjnych brilo.eu (dawniej Prestige), wyprodukowanych zgodnie z europejską normą EN 1836. Okulary te zostały wpisane  do Rejestru wyrobów medycznych pod numerem WM/RWM/410/08001260 w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych i Wyrobów Medycznych. Zostały również przebadane i pozytywnie zaopiniowane przez Państwowy Instytut Badawczy Centralnego Instytutu Ochrony Pracy w zakresie odchyłek mocy soczewek korekcyjnych, oraz odchylenia ich środków optycznych.

Wszystkie modele widoczne w
galerii oferujemy w mocach od +1 do +3,5. Wybrane modele występują również w "ćwiatrkach". Na nasze okulary obowiązuje 8% stawka VAT. Formularz zamówienia można pobrać tutaj.Do zamówienia możecie Państwo otrzymać gratis stojaki w wersji stojącej lub wiszącej, a także materiały reklamowe pomagające zwiększyć sprzedaż.

Nowością w naszym asortymencie są akcesoria takie jak sznureczki i ściereczki do okularów, które stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.


Przesyłka realizowana jest na nasz koszt za pośrednictwem poczty polskiej lub firm kurierskich. Zamówienie złożone do 15:00 (w przypadku przesyłki kurierskiej do 12:00) realizowane jest tego samego dnia i zazwyczaj dociera do klienta następnego dnia roboczego.